Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A végleges (lézeres) szőrtelen...

A végleges (lézeres) szőrtelenítés mennyire tartós? Csak évekre öli meg a szőrtüszőt, vagy tényleg véglegesen kiégeti?

Figyelt kérdés
Az intim szőrtelenítésnél csak a bikinivonalnál csinálják, vagy ha kéred, az egészet? Mert nekem a bikini vonalon alig van, és ott nem fáj annyira szőrteleníteni, úgyhogy a teljes érné meg mindenképp.
2010. okt. 5. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek csinálták, de ahogy abbahagyta a terhessége alatt - mert azt mondták, akkor nem lehet -, egy év alatt szépen visszanőtt az egész, és több, mint 100 ezret költött rá jó pár éve egy neves magán klinikán
2010. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de várom még a tapasztalatokat!
2010. okt. 5. 11:10
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy érdemes odamenni? Azt olvastam, hogy csak borotválni lehet előtte, vagy krémezni (nyilván, hogy maradjon szőr). De hagyjam meg 1-2 naposra, vagy közvetlenül előtte borotváljam?
2010. okt. 5. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor ennek az ismerősömnek csinálták egy centisre kellett hagynia ...

Ne kérdezd az okot.

Ha kinézel valami cimet, ahol szeretnéd csináltatni,

kérdezd meg telefonon. Szerintem szivesen adnak tájékoztatást. Látniuk kell a szőrt, tehát biztos hogy nem elég egy-két napos "kinövés"

2010. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2010. okt. 5. 14:04
 6/7 anonim válasza:

Egy centisre hagyni a kezelés előtt???

Az tuti hülyeség és a cég nem ok,én a Lányi doktornőhöz szoktam járni és ott előtte 24 órával le kell borotválni...pont azért,hogy rövid,azt tudják kezelni jól.hogy égetne le egy lézer egy ezer felé álló centis hosszúságú szőröket?? nem is értem,hogy ezt van,aki elhiszi..

2012. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Edit_vagyok válasza:

Sziasztok! Én csak ajánlani tudom a az IPL-t.

Azért kell úgy hagyni a szőrt, mert egy bizonyos növekedési fázisában tudja a villanófényt elnyelni a szőrszál. Nekem már több terület is lett ezzel kezelve és brutál jó a hatása. A hónaljamnál már hónapok óta nem kellett a borotvával játszadozni.

Most a legújabb amit mindenkinek ajánlok a rádiófrekvenciás E-light gép. ami már nemcsak a sötét szőrt tudja eltüntetni, hanem a halványabb színű. illetve pihésebb szőrszálakat is. Csak az elején fizettek többet érte, de utána megtérül mind időben és pénzben is ;)

2013. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!