Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a zsíros...

Mit csinálhatnék a zsíros hajammal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok kb 5 éve szenvedek seborhea-val (asszem így kell írni) fejbőrön, azt el is tudom mulasztani samponnal azzal nincs gond, viszont amikor nincs semmi probléma akkor nagyon durván zsírosodik a hajam. Megmosom pl hétfőn és kedden már zsíros szerdán meg már mondjuk a fele nagyon idegesítő. Mit ajánlanátok rá hogy ne zsírosodjon így?

2023. febr. 17. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is zsíros hajam van kiskamasz korom óta, nálam semmi nem vált be.


Egyszerűen megtanultam hajat fonni, és befonom (vagy összekötöm ha nincs időm) amikor zsíros, azt úgyis könnyebb megcsinálni amikor nem teljesen tiszta.

2023. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ha összefonom a hajam kilátszanak azok a kis pontok ahol korpás a hajam mert pár helyen nem adja meg magát semmivel😅😞
2023. febr. 17. 07:42
 3/9 anonim ***** válasza:

A fonott és gumizott hajon is teljesen ugyanúgy látszik, hogy zsíros... Sosem értettem miért ez a megoldás az embernek.

Vannak ilyenek, én is ha vasárnap megmosom kedden de. muszáj újra, mert már gáz. A lányom még 10 sincs, neki 1 nappal bírja tovább, a fiamé bezzeg kibírná 2 hétig...

Nem hiszem higy a mosáson kívül lenne más megoldás

2023. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az enyém is 1 napig bírja lassan sajna 2 napontba mosom mert ha várok mégegy napot teljesen zsíros lesz az egész
2023. febr. 17. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
1 napot tudsz nyerni szarazsamponnal. De amúgy én heti 3x mosok hajat, egyszerűen gyorsan zsirosodik ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.
2023. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak nekem régebben kibírt egy hetet, most van ez pár hónapja
2023. febr. 20. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy változnak a hormonok uulgy változhat ez is.
2023. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Mosd gyakran.
2023. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megoldódott garnier fructis gyorsan zsírosodó hajra való samponnal :)
2023. márc. 18. 10:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!