Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fodrászat, ahol a...

Van olyan fodrászat, ahol a haj egészségével, regenerálásával foglalkoznak? Vagy olyan fodrász, aki nagyon ért hozzá? Kiskorom óta a hajam olyan, mint a feketéké és az indiaiaké és bármit csinálok, bárhogy ápolom, semmivel sem tudtam helyrehozni.

Figyelt kérdés

Olyan száraz, mint a feketéké, rengeteg hajam van, ha kifésülöm akkor vagy 10 nőnek elég, mindegyik tincs szétáll, feláll, a hullámok nem szépek, mert kicsik.

Már mindent megtettem, ami lehetséges: vitaminok, törölköző helyett, pamut pólóval törlöm, selyem párnahuzatok, hajgumik, drága hajpakolások, samponok, balzsamok, nem szárítóm és vasalom..

A nagymamámé is ilyen, sőt az övé sokkal durvább, mert az övé egyenes, nem hullámos, mint az enyém. Valószínű, hogy genetika, de amennyit lehet, annyit javítanák rajta, ehhez kéne egy szakértő.

Már mindent megtettem, ami lehetséges: vitaminok, törölköző helyett, pamut pólóval törlöm, selyem párnahuzatok, hajgumik, nem szárító, vasalom.

Azt is szeretném tudni, hogy milyen típusú a hajam, de nem tudom eldönteni. Kérdeztem a fodrászom, de ő sem tudta.



2023. febr. 27. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden fodrász használ valamelyik márka regeneráló termékét.


Nálad lehet genetikai hátterű es tökmindegy mit csinálsz, ilyen marad.


Ország szerte egyre több göndör fodrász van, esetleg keress fel egy ilyen szakembert.

Illetve javaslom Herczeg Gyöngyi fb csoportját. Ott tudsz szakembert is keresni és van rengeteg tanács, tipp-trükk.

2023. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam a kérdésemben is, rengeteg regeneráló terméket, pakolást, sampont vettem már. Ezek csak kicsit segítettek a hajam állapotán.

Genetika igen, de amennyit lehet, annyit szeretnék rajta javítani és szépíteni.

Csoportokhoz nem csatlakozom, mivel szerintem ebben az országban max egy-két embernek ilyen még a haja és nem hiszem, hogy pont ezekben a csoportokban lesznek. A másik ok pedig az, hogy a csoportokban ezek az "egyszerű" lányok akik szintén nem értenek hozzá, mint én, nem fognak tudni segíteni, mert nem ilyen a hajuk és a pakolásokat már mind kipróbáltam az évek alatt.

Nekem profi, hozzáértő segítő kéne. Hatékony, titkos termékekkel, amiket csak a fodrászok ismernek, mert sok ilyen van.

2023. márc. 1. 00:21
 3/11 A kérdező kommentje:
Youtube-on láttam, hogy Amerikában sok ilyen szalon van, ahol ezzel foglalkoznak és ott is mondták, hogy vannak olyan termékek amiket csak ők ismernek és vehetnek meg. Esetleg más országból rendelik.
2023. márc. 1. 00:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy tartós egyenesítés egészségesebb rendezettebb külsőt adna a hajadnak, kérdés, hogy ez mennyire tesz neki jót/rosszat.
2023. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Évekkel ezelőtt volt Brasil Cacau egyenesítésem és tökéletes volt!

Három hónapig, egyenes és puha volt a hajam.

Az a gond, hogy drága, már akkor 30ezerbe került és szerintem unalmas az egyenes haj.

Ettől nem is lesz egészségesebb, viszont ha nem lesz semmi megoldás, akkor ezt fogom csinálni rendszeresen.

2023. márc. 2. 11:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudnál képet csatolni a hajadrol? Úgy egy fokkal könnyebb lenne termékeket ajánlani.
2023. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a hajam, ha kifésülöm. Annyi a különbség, hogy nekem sokkal több van, dúsabb.

2023. márc. 3. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Hidratáló sampont és balzsamot használj, de ha nagyon zavar inkább csináltass tartós egyenesítést
2023. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tini korom óta már az összeset kipróbáltam, a hajpakolásokat is beleértve.

Most is csak bio sampont, balzsamot és drága hajpakolást használok.

Sok pénzem elment ezekre.

Azért még reménykedem, hátha lesz valami megoldás. :D

2023. márc. 4. 06:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Davines termekeket es az emlitett markaval dolgozo szalonokat tudom ajanlani. Nem vagyok marka altal felberelt ember, nekem is olyan a hajtipusom mint neked, 5 eve alltam at ezeknek a termekeknek a hasznalatara es eg es fold a hajszerkezetem kozotti kulonbseg akkor es most. Az addig kezelhetetlen hajambol, gyonyoru, fenyes, rugalmas haj lett. Eloszor tenyleg egy fodraszatot ajanlok, ahol a hajadnak megfelelo termekekkel mosnak, kondicionalnak, mert sokfele a termek palettajuk. Nekem ami a legjobban bevallt es maig is ezeket hasznalom:

Davines OI sampon

Davines Solu melytisztito sampon

Hajbalzsamnak a Dr. Organik szuz kokusz olaj hajkondicionalojat hasznalom miota nagyon jo allaputi a hajam, de elotte Davines OI kondicionalot es Love kondicionalot hasznaltam, az OI jobban esett a hajamnak,

illetve minden masodik nap shajvegekre plusz hajmosas utan felszaraz hajra fultotol hasznalom az OI olajat.

Draganak tunnek a termekek, ezert is javaslom, hogy eloszor mindenkepp szalonba menj es mar egy mosassal, vagassal, szaritassal latni fogod a kulonbseget. Szerencsere sokaig eleg a termek, most vettem 1 liter SOLU sampont, ami 18 ezer forint volt, viszont 1 evre boven eleg ugy hogy fenek ala ero a hajam.

2023. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!