Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás, mitesszer kevés de...

Pattanás, mitesszer kevés de rengeteg heg. Bőrhámlasztás jó lenne rá? Többi lent

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok. 11 éves korom óta pattanásos vagyok. Véreredményembe minden eredményem jó és hálistennek a sok vitamin hatására az utóbbi 1évbe alig van pattanásom, csat sok mitesszer. De nagyon sok heg van. A bal és a jobb szemem alatt és pár pattanás "hely". Azt szeretném kérdezni, hogy ennyi idősen lehet ilyen bőrhámlasztást? Vagy inkább törődjek bele, hogy ilyen a bőröm?! Kb. mennyibe kerül ez a bőrhámlasztás? És mennyi idő után hatásos? Szeretnék kérni tőletek tapasztalatokat és tanácsokat, mert inkább bőrhámlasztást szeretnék mint, hogy valami gyógyszert szedni...
2010. nov. 14. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Van a clinique-nek even better nevü krémje kifejezettem ilyen esetre viszont nem olcsó.Ha jol tudom vannak a patikában ilyen szerek amiket kikevernek és az is hasonloan jó,de nem tudom hogy bőrgyógyásznak kell-e felirni.
2010. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a bőröm, csak komolyabb, annyira, hogy gyógyszeres kezelést kellett alkalmazni, aztán nekem is maradtak hegek. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy ezek majd idővel elmúlnak (nem akartam veszekedni vele, ráhagytam), viszont neten kutakodtam, mert tudtam, hogy kell lennie valami megoldásnak és így találtam a mikrodermabráziós (bőrcsiszolás) kezelést. Persze ez már magánrendelőben volt. Én 6 alkalommal mentem, de már a második után sokkal jobb volt, mostmár csak alig látszik pár nagyobb hegnek a helye. A legjobb, ha te is beszélsz egy jó bőrgyógyásszal, de én ezt mindenképpen tudom ajánlani, mert szerintem ilyen esetekben a krémek nem olyan hatásosak. Amúgy ennél az orvosnál egy kezelés 10ezer Ft volt, de biztos van ennél olcsóbb is. Remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia megtudnád mondani mikkel kented, vagy valami? mert én is pattanásos vagyok és nem múlik semmitől:(
2010. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!