Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5 nap alatt hogyan tudnám...

5 nap alatt hogyan tudnám lejjebb húzni az elkapart pattanasokat?

Figyelt kérdés

Fotózáson veszek részt, szóval szeretném le tisztítani az arcom. Annyira nem vészes inkább a homlokomon van kB 5 ilyen és a halántékomon mindkét oldalt 1-1. Persze korrektort fogok használni, csak mivel sebes, szeretném hogy kicsit lejjebb huzodjon és ne legyen úgymond "duzzadt".

Kozmetikussal próbáltam egyeztetni ezen a kereten belül egy időpontot, de nem volt szabad hely valamint ezzel én is tisztában vagyok hogy 1 kozmetikai kezelés után nem igazán történik "semmi" .



2023. márc. 2. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Borogasd kamilla teával.
2023. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. márc. 2. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamillával inkább ne, valami nyugtató termék kell rá és elsősorban próbáld meg elkerülni, hogy kapargatod és használj a bőrödre való termékeket
2023. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Miért is be kamillával? Indolkolj!

Azért írtam, mert az gyulladáscsökkentő és szárít.

2023. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg Bepanthen?
2023. márc. 3. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Neogranormon kenőcsről van véleményem, és az jó.
2023. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😃
2023. márc. 3. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!