Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szólt be apám az uszoda...

Miért szólt be apám az uszoda zuhanyzóban, hogy hülyeség borotválni a fanszőröm meg a hónaljat mondván nem véletlen nőttek oda közbe ő meg minden nap borotválkozik arcon?

Figyelt kérdés

Közismert ma már a hónalj borotválás és a fanszőr karbantartás általános férdiaknál

Ráadásul a hónalj borotválás intim higiénia része is

Ennyi erővel minek borotválkozik arcon hisz nem véletlen nőtt oda


2023. márc. 3. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
87%

Ezt az 50+os generáció soha nem fogja megérteni. Régebben én is hallgattam apámtól, hogy ettől nem fogok jobban kelleni a csajoknak stb. De azt nem fogta fel, hogy én ezt magam miatt csinálom, mert én így érzem magam jól.

15 évesen már borotváltam az arcomat nagy apámtól meg azt hallgattam, hogy minek azt még ennyi idősen borotválni csak hamarabb megfog erősödni ès akkor sűrűbben kell. Mondtam, hogy nem érdekel, mert annak semmi értelme, hogy foltokban kinő ès meghagyom.

Hagyd rájuk, úgyse fogjàk ezt megérteni.

2023. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%

Hallgass rá mert igaza van.

Sokan nem borotválják, ennek ellenkezőjét nem igazán értem honnan gondolod.

Nem kell mindent csak mert az a trend. Nem egészséges.

2023. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
81%
2: De miért nem egészséges? Fejtsd már ki legyszives!
2023. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyaltalan minek nézegetitek egymaset?
2023. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Szőrbenövés, bőr kidörzsölődik, valamint mechanikai védelmet nyújt és mint az orrban a szőrszálak megszűri a szennyeződést.


Biológiából nem tanultatok semmit?

2023. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
75%
5: De tanultam ès azt is, hogy erre vannak kenőcsök. Csak utána kell nézni. Én legalább 10 éve borotválom ès meg soha nem volt semmi probléma.
2023. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%
Jó hagyjuk. Ez már az a szint amin nem fogok vitatkozni.
2023. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

2-es, normál bőrápolás és higiénia mellett az egészségügyi kockázat nagyon minimális, ennyi erővel uszodába járni sokkal nagyobb egészségügyi kockázat, hiszen bármit elkaphatsz ott a covidtól kezdve a körömgombán át mindenféléig.

Hadd döntse el mindenki, neki hogy kényelmes.

2023. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

1- es.

Megértem, mert én is borotválom magam, 48 vagyok, szóval ne általánosíts.:)

2023. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Normál bőr ápolás mellett a szőr is elfér.
2023. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!