Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki ma is sokan...

Miért akadnak ki ma is sokan a férfi fanszőr és hónaljszőr borotváláson olyan férfiak mondván hogy nem természetes meg nem véletlen nőtt oda akik közbe 1 napot nem bírnak ki arc borotválás nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyobb családdal voltunk thermálfürdőben és apám nagybátyám nagybátyám meg unokabátyám tett rá megjegyzést annak ellenére hogy ők meg 1 napot nem bírnak ki arc borotválás nélkül.

Én meg kondizok szóval a hónalj borotva alap higiénia


2023. febr. 21. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnak ki sokan. A családod még nem szignifikáns mennyiségű ember. Az meg mindenkinek a magánügye, hogy hol, és hogyan borotvál.
2023. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez összesen két ember.

Én személy szerint ismerek legalább 5 férfit a családomban, aki szintén borotválja a hóbalját. Ha nem is minden héten, de nem hagyják több centire megnőni, mert úgy nehéz a dezodort normálisan felrakni.

2023. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Nálunk is hasonló a szitu, gyakran tesznek megjegyzést a szőrtelenítés miatt. f
2023. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert maradiak, egyszerűek. Én is borotválom hónaljam egész évben férfiként, mert egyszerűen gusztustalannak tartom, ha tiszta szőr.

Jó, egy idősebb férfi esetében még elmegy, hogy szőrös a hónalja. Mondd nekik legközelebb, hogy arcszőr és természetes, ne borotválkozzanak.

2023. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az gusztustalan hogy egy férfi a test szörzetét bortválja.
2023. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!