Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek ismeretében adjak borrava...

Ezek ismeretében adjak borravalót?

Figyelt kérdés
Már évek óta ugyanabba a szalonba járok, eddig 8 ezer forint volt a női hajvágás, 2023 januárjától viszont az alap hajvágást megemelték 15 ezerre. Ennek tudatában ti adnátok borravalót?

2023. márc. 7. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sem adtam volna. Így is annyit kérnek el, amennyit akarnak, szerintem max. ezresre felkerekíted és ennyi.
2023. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy hajvágás ennyi? Nálunk 1500, - női is 5000,- alatt van.

Hát ha csodát tesznek a hajaddal, menj, de borravalót tuti nem adnék, 15ezer, te jó ég.

2023. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen kezelhető hajam van, plusz ekcémás a fejbőröm is, így igen mondhatni csodát tesznek vele a korábbi fodrászatokhoz képest.

Egyébként az átlag budapesti női fodrászat árak is (ami normális szalon, tapasztalt fodrászokkal) 9 ezer / vágástól indulnak, ahogy végig nézegettem tegnap. Ahova én járok az pedig egy felsőbb kategóriás termékekkel dolgozó szalon. Végül nem adtam borravalót.

2023. márc. 8. 18:51
 14/16 A kérdező kommentje:
Cserébe viszont 30 centit vágattam, hogy dolgozzanak is vele. :D
2023. márc. 8. 18:51
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát én kisvárosban lakom, határ közelében, de 9ezer... Ennyiért itt be is festik.
2023. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha az új ár arányos a szolgáltatás mínőségével, és megteheted, akkor adj. A borravalóval azt fejezed ki, hogy elégedett vagy a szolgáltatás minőségével, nem pedig az árakkal. Persze, ha önmagában is sokkallod az árat ezért a munkáért, akkor ne, de gondolj bele, hogy ezek szerint 8 évig nem emeltek, továbbá sokkal jobbak -számodra legalábbis- mint a legtöbb fodrászat. Én a helyedben, ha ennél olcsóbban kapnám ugyanezt a színvonalat akkor elmennék máshova, ha nem, és megengedhetem magamnak, akkor viszont adnék borravalót.
2023. márc. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!