Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana profi és...

Valaki ajánlana profi és ügyes fodrászt balayage festésre?

Figyelt kérdés

Szeretnék találni Szolnok-Debrecen környékén egy nagyon ügyes fodrászt.

Balayage szőkítést szeretnék, platinaszőkét. A hajam amúgy eleve szőke most, inkább sárgás de világos, csak felül barna. Eddig mindig az volt a probléma hogy akárhova mentem nem tudták egységesbe hozni nemhogy első lépésben de több alkalommal se, így mindig elütött és felemás hajat csináltak. Egy profi fodrász azon van, hogy egységes színt érjen el, ha kell rá szán 5-6 órát is, de az haj lesz.

Egy pár fodrásznál már jártam itt a városomban, ez egy kisváros szóval nem is tudom mit vártam. Ahogy nézegettem a munkáikat jónak tűntek, amikor meg elmentem mindig elrontották a hajam..

Tudom hogy nem függ össze igazából a hely és az adott fodrász, de azért bízok benne nagyobb városokban profibb fodrászokat lehet találni.

Hallottam egyről Debrecenben, de még várnék ajánlatokat. Nagyon meg szeretném válogatni hogy hova megyek el, szeretnék igényes szép munkát kapni.

Tehát ha tudtok olyan fodrászt akivel meg voltatok elégedve, jó tapasztalataitok voltak nála, ajánljatok nekem :)



2023. márc. 9. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Debrecenben nézd meg a zoli loves hair-t instan. Instyle a szalon neve. Szerintem gyönyörűek a munkái 😇
2023. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!