Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegem van a hajamból. Mit...

Elegem van a hajamból. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy gyorsabban nőjön a hajam? és az a bajom vele hogy száraz. De gyorsan zsírosodik. Egyszerűen kész vagyok a hajamtól. Néha olyan mint egy szénaboglya. Alapjáraton göndör. Nyáron szép és jól néz ki . de ilyen időben a hajszáírtótól ronda lesz és kivasalom. De a vasaló tönkreteszi ezért leszokok róla. Mit csináljak hogy most is szép göndör legyen mint nyáron?
2010. okt. 6. 15:41
 1/3 anonim válasza:
Talán menj el egy fodrászhoz, aki kicsit rendberakja, és ellát jó tanácsokkal. Lehet, hogy egy hajpakolás is elég lesz. Viszont a vasalótól totál tönkre vágod a hajad, az én férjem fodrász, de általában próbál mkit lebeszélni róla.
2010. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ilyenkor sem nagyon szoktam szárítani, és nem fázom meg (bár lehet, hogy csak most nem látszik, és amikor öreg leszek lesz minden bajom) és az jót (vagyis jobbat) tesz neki, mint a hajszárító.
2010. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.

én este szoktam megmosni, és amíg alszom, megszárad...mondjuk a göndör lehet összegubancolódna, nem tudom...de talán kipróbálhatnád


20Ł

2010. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!