Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék az eredeti...

Hogyan tudnék az eredeti vörös hajamból még élénkebb vöröset csinálni? (Azt a lángoló vöröset, kép lent! )

Figyelt kérdés

Szóval ilyen a hajam, fényben kicsit élénkebb

[link]

És jó lenne kiemelni a színét,örülnék ha pl. ilyenre megfogná valami...

[link]


Amihez nem is kell teljesen leszívni szőkére, meg nem is dobja le a haj 1 mosás után..:)

Előre is köszi az ötleteket!


2011. nov. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a hennát! Szerintem ilyen színt el tudsz vele érni, nem roncsolja a hajat mint a festék, és szép fényes lesz tőle. Jó minőségűt itt tudsz rendelni: www.hennakaresz.hu/

(boltit azt nem ajánlom, mert nem minden esetben kapsz rendes hennát, hiába van az a dobozon)

Ha kicsit világosítani is szeretnél akkor azt kamillával tudsz valamennyit.

Remélem segítettem. :)

2011. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! amúgy azt hallottam, hogy ha hennával egyszer be van festve a haj, akkor utána nem lehet rendes hajfestékkel festeni, csak ha le nő, ez igaz? :o
2011. nov. 16. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt mindent leírnak a hennáról, nagyon jó kis anyag.

[link]

2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Három hónapot kell várni, azután elvileg lehet festeni. De úgy hallottam nehezebben fogja be a rendes festék a hajat hennázás után. Jobban ledobja. De nem tudom.. nincs tapasztalatom e téren.
2011. nov. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!