Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem festett, száraz hajra jó...

Nem festett, száraz hajra jó lenne ez a hajpakolás?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 10. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Vedd meg
Ne ezt vedd
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Túl drága
2023. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NTBS ***** válasza:
100%
Jó, csak sokba kerül.
2023. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ára nem probléma.

Lényeg, hogy normális minőségű legyen.

2023. márc. 11. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. Nekem szőkített hajam van már évek óta, és sajnos nem is foglalkoztam vele úgy sokáig, ahogy kellett volna... Nagyon sérült és töredezett lett az utóbbi egy évben, és komolyan azt hittem ezen már csak az olló segíthet. Utolsó esélyként megvettem az Olaplex termékeket, és bár tényleg nagyon drága, nekem megmentette a hajam. Ráadásul keveset kell belőle használni, szóval sokáig kitart. Én valamikor év elején szereztem be ezeket, azóta rendszeresen használom, mégis a legtöbb most is úgy néz ki, mintha semmi nem hiányozna belőle :)
2023. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!