Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melirozott, festett szoke...

Melirozott, festett szoke hajat hogy ápoljátok és miket használtok? Festitek vagy melirozzátok?

Figyelt kérdés
Az én hajam melirozva van de csak a felso rész az alsot mindig olyanra festem be mint a normál hajszinem a szokét is azért muszály mert irto sok a fehér hajam már 20éves korom ota gondolom a gének.Sajnos nincs valami eross hajkoronám elég vékonyszálu.A kérdésem az lenne hogy ti mindig melirozátok a hajatokat vagy be is lehetne festeni valami festékkel ugy veszem észre hogy eléggé megviselte a hajamat az a sok szokitozés.Ti mivel szoktátok ápolni az utobbi idoben olyan száraz és toredezett lett lehet h tulzásba viszem azzal hogy mindent ráteszek nem tudom.Festéket és samponokat a matrixtol szoktam venni más terméket a gliss.tol használom a feketét száraz toredezett hajra.Szoktam tenni pakolást is meg balzsamot is kb heti 1-3x a pakolás és balzsam az mindig kell mert kulonben nem birom kifésulni.Kiváncsi lennék hogy ti miket használtaok mi vált be és milyen a ti hajatok mert tudom hogy a szoke elég macera de nem tudok változtatni a fehér hajak miatt és az egyhangu tiszta 1 szint se szeretem

2012. dec. 5. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tönkrement a hajad, és ilyen fiatalon őszülsz, akkor én a szőkítést kihagynám. Fesd be egyszínűre, melír lehet, de valami olyan árnyalattal, amihez nem kell szivatni. És hosszú hajat se akarj.


Fodrász szalonokban van speciális kezelés, nem tudom, hogy mennyi pénzt akarsz rááldozni, de például: [link]

2012. dec. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

Nekem pont a legolcsóbb vált be: Kallos GOGO hajpkolás.199ft a száz ft-isban(de gondolom fodrászkellékesben ugyanúgy lehet kapni).Gondoltam az a 200ft mindegy,de nem hittem benne...mégis eddig ez vált be egyedül! Nem azt mondom,hogy hú de sokáig elég,mert én bőségesen teszek rá(mondjuk sok hajam van),de amióta ezt használom,kb olyan a hajam,mint amikor még be se volt festve semmivel...3éve folyamatosan szőkítem,és mára nagyon tönkre ment.száraz,töredezett,seprű szerű a a vége,de ez a pakolás hejre hozta.Hajmosás után picit megtörlöm a hajam,jó bőven kenek rá,becsavarom törölközőbe és hagyom 30-40percig rajtam,utána leöblítem langyos vízzel.

Amúgy próbáltam már mindent: Gliss K spray,balzsam,sok féle pakolás,de eddig ez az egyetlen,ami jó volt.

Egyébként az Alfaparfnak van még ilyen pakolása,amit dícsérnek,de az 5000ft-nem próbáltam még,viszont a márkát ismerem,jó minőségű-régebben olyan hajfestéket vettem...

2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én még nem próbáltam, de soktól hallottam, hogy a Kallos cuccai nagyon jók, és még olcsóak is.
2012. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régen használtam a kallostol a placenta hajpakolást azt nem szerettem zsirosodott a hajam és mintha megnehezitette ezért nem is probálkoztam a tobbivel olvasgattam a neten és vannak akik azt irják a sprod lesz tolle a hajad és száraz ugy a második napon olvastam olyat is hogy zsirosodik is a haj tolle ...de azert egy probát teszek ha találok persze mert nem magy.o.lakom.lehet h nekem is használna.Szoktam tenni rá ricinus olajat is egy idobe mintha használt aztan ulyra észre vettem h kezdett torni lehet azert is mert copfba kotom?
2012. dec. 6. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!