Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet "tökéletes"...

Hogyan lehet "tökéletes" arcbőröm? 24/F Kombinált bőrtípus

Figyelt kérdés

Szeretném, ha tisztább lenne az arcbőröm, mivel jelenleg az orrom mitesszeres, és az arcomon több helyen is van fehér mitesszer (nem tudom magyarul igy hivjak-e, viszont angolul "whiteheads"). Naponta használok arclemosót zuhanyzás közben (parfüm mentes), ezután revoxtól szoktam használni szalicil savat, niacinamide és kipróbáltam már több terméküket is, viszont nem igazán látok fejlődést. Elkezdtem különböző arcmaszkokat is használni pár napja, táplálkozást tekintve pedig elkezdtem több minőségi ételt fogyasztani (zöldség, gyümölcs).

Szeretném, ha szép, tiszta és egyenletes lenne a bőröm.


Mindenféle tanácsot elfogadok, akár ha napi rutint írtok, vagy konkrét termékeket, hatóanyagokat.



#bőrápolás #Mtesszer
2023. márc. 14. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én két hete használom cerave sa lemosojat, la roche posey effaclar tonik és a duó krem meg este mandulasav, reggel fenyvedo meg c vitaminos krem. Több vizet iszok, próbálok 2 l naponta és zöldséget, gyümölcsöket eszek elég szépen kitisztult az arcom tőle, néhány pattanás még van de a pórusokat szépen osszehuzza. Nekem ez vált be egy próbát meger :)
2023. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem releváns, hogy másnak mi és hogyan válik be, mert mindenkinek más a bőre, más az immunrendszere, mást tolerál a bőre/szervezete. A legjobb, ha felkeresel egy kozmetikust mert a diagnosztizálással kell kezdeni, ennek ismerete nélkül nem érdemes megvenni semmit
2023. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!