Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 eves vagyok. Anyukam...

14 eves vagyok. Anyukam nagyon ellenzi es en se szeretnek borotvalkozni, de az osztalytarsaim folyton cikiznek miatta, ugyhivnak hogy "Bajuszkiraly" es "Balyuszka" pedig meg nem tul nagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
akkor menjen el és vegyen, de bajuszt nem borotválunk csajok, az durván gusztustalan ha borostás egy nő.
2010. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor borotváld le ha fiú vagy, ha lány Isten őrizz.Akkor inkább szemöldökcsipesszel szedd ki, pl. akkor ha egyedül vagy otthon, vagy ha este mész zuhanyozni és a fürdőszobában egyedül tudsz lenni. Átérzem a problémád mert engem is csúfoltak az általánosban...és én lány vagyok. Persze ha fiú vagy akkor nem lesz gáz ha leborotválod mert a fiúknál ez a természetes de ha lány vagy és leborotválod nagy csúnya lesz és feketíteni fog a szál ami a leborotvált helyén nő majd...írj privit ha tudni szeretnél valamit, ha tudok segítek!:)
2010. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Malnacska001 válasza:
100%
Senki ne biztassa már, hogy borotválkozzon:D:D Mindenképp azt javaslom neked, h menj kozmetikushoz,ő majd legyantázza...Ne ess neki otthon epilátorral...De főleg ne borotvával!!
2010. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De még mindig nem derült ki, hogy kisfiú vagy kislány.


Ha fiú, akkor persze, borotváld le, ha lány, akkor tényleg jobb lenne a gyanta.

De mindenképp szedd le.

2010. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

jhhaa...tényleg nem írta hogy lány:DDDD

najo, ezennel visszavontam midnen kommentemet:D

2010. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%
Volt ált. suliban egy csaj, szekáltuk is mindig hogy összekötjük a bajuszt:D --->GÁZ a bajusz egy csajnak.
2010. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ha elkezded borotválni akkor azt éred el, hogy a szőr megerősödik.válassz gyantát:)
2010. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak úgy mellékesen kérdezem a kérdezőtől , hogy azóta leborotváltad vagy mit csináltál?Mert én is hasonló helyzetben vagyok:S:S
2010. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

nem borotvaltam le hanem lenyirtam es nem is latszik

kosz a sok valaszt

kiveve nehanyat

2010. okt. 23. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!