Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nagy baj az ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy baj az ha nem vagyok boldog? Mindig bús, komor, rosszkedvű, haragos tekintetű, goromba, mindig kussoló uccsó padban 19 éves fiú vagyok. 7 hónapig azt hiték rólam az osztálytársaim, hogy néma vagyok, de nem, csak nem szeretek beszélgetni.

Figyelt kérdés

tehát, elengedhetetlen, hogy ilyen nagy dumás rámenős partigenyó legyek?

mert van 1 osztálytársam aki ez az igazi középpontban lévő kis gennyköcsög, de komolyan be nem áll a szája löki a dumát szakadatlanul....és a lányok egyszerűen helyben leszopnák....

tehát tényleg ilyen kellene lennem.

nem szeretek társalogni nem szeretek csoportmunkákban részt venni, nem szeretek BESZÉLNI.


így most mi lesz???

mit kellene tennem?


2011. okt. 21. 21:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem ez számít, hanem h jól nézel-e ki.
2011. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Változz meg.

Nem kell "partigenyónak" lenni, de a beszélgetés fontos dolog. Mégis mit gondoltál, hogy így hogy fogsz megismerkedni bárkivel?

Egyébként nem a beszélgetés hiánya az egyetlen probléma nálad, én ugyanolyan nagy parasztnak látlak mint a "gennyköcsög" osztálytársadat, szappannal mosnám ki a szádat legszívesebben.

2011. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... nem a külsö a fontos.... nem kell iylen partiszarnak lenned azok csak a ribancoknak jönnek be sztem. de nekem hiába lennél külsöleg álompasi. ha tényleg ilyen vagy aminek leirtad magad a közeledbe se mennék. ha ilyen negativ maradsz valoszinü egyedül maradsz.
2011. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
lehagytam azt, hogy nem nézek ki jól, nem vagyok szép, nem vagyok jóképű.....és semmilyen pozitív fizikai adottságom NINCS!!!
2011. okt. 21. 21:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretek, nem akarok,nem fogok...." mindent elutasitasz magadtol. nem jobban hangzik hogy " akarom, megcsinálom,szeretem"?


ez müködhet akkor ha egyedül akarsz lenni. ha csajra vágysz akkor fel kel adnod ezt az életmodot...

2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Na, ezért nem érdekled a lányokat, nem azért, mert búvalb@szott vagy.
2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
az ilyen emberekböl lesz a remete hegytetön élö gyerekeket ijesztgetö troll...legyél csak negativ. ugyse szeretsz senkit és semmit és nem akarsz semmit elérni az életben....minek vagy igy kétségbeesve??? ugysem fogsz küzdeni igaz?
2011. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
ez a sok negatív energia a monitoron is átjön :D kicsit pozitívabban is felfoghatnád a dolgokat...
2011. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

félek ha megváltozok, átmegyek 1 szellemi és lelki változáson akkor a belefektetett idő és energia, fáradtság....mi van ha semmi sem fog változni és ilyen maradok, mi van ha a lányok nem foglyák észre venni rajtam a változás jeleit. Akkor küzdöttem a semmiért.


Na meg ott van a külsőm ami ellene nem tehetek....elbasztak szó szerint( bocsi a trágár szavakért) lehet, hogy ez miatt nem közeledtek hozzám a lányok.


vagy kitudja...

2011. okt. 21. 21:22
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

te nem vagy normális.... persze hogy átmész egy változáson!!!! de pozitivon fafej!!! mi van ha,mi van ha.....

és mi van ha pozitiv leszel és tapadnak rád a csajok és stb. miért csak a negativat látod??? nézz körbe!! nem tudom hogy nézel ki de sok rondaságot látok párkapcsolatban nem is tul ronda nökkel... mindenkinek megvan a párja és szerintem nem a rondaságod miatt nem közelednek hanem mert tényleg süt rolad a fekete felleg,idáig érzem,mi lenne ha még a közeledben is lennék???

neked tetszene egy ugyanilyen lány mint te?

ja és ha iylen felfogásod van akkor remélem neked nincs tul sok elvárásod a lányok felé. mármint hogy csinos, bomba, kedves, vidám és odaado. mert ha te erre nem vagy képes akkor ne várd hogy más is ilyen legyen...


csak egy példát hozok fel a kisugárzás fontosságárol...

metron utaztam. szemben velem ült egy nö a kislányával. nem mosolygott,teljesen átlagos volt de csak néztem és néztem és elcsodálkoztam milyen pozitiv energia jött belöle. nem volt egy szép arcu nö de gyönyörünek találtam egyszerüen sugárzott belöle az erö. kb 10 perc után észrevettem hogy nyaktol lefelé kb 200 kilo. szo szerint.

egyszerüen nem vettem észre.a szépség belülröl fakad.

de te rohadsz belülröl.és milyen elfecsérelt energia??? mire??? az az energia amit arra forditottál hogy a létezö összes viharfelhöt magadba szippantsd?? hát megérte mondhatom...

2011. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!