Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik izzadásgátló az egészsé...

Melyik izzadásgátló az egészséges?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy vannak aluminium tartalmúak és azok rákkeltők is lehetnek.
2023. márc. 15. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ebből kiindulva nyilván az alumíniummes. 🤷‍♀️
2023. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvass tovább, egyetlen kutatás sincs jelenleg ami megállapította volna hogy az alumínium mellrákot okoz.

Az amelyik alapján megy a félelemkeltés az alus izzadásgátlók ellen az egy majd 20 éves kutatás ami alumíniumot mért a rákos mellszövetben, viszont ebben se egészséges szövethez, se a rákbeteg más testrészeiben található szöveteihez nem viszonyították ezeket az adatokat. Tehát aki erre hivatkozik az tulajdonképpen maga is azt az állítást erősíti hogy nem lehet megállapítani összefüggést a kettő között. Nyugodtan használj alumíniumos izzadásgátlót.

2023. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Ezt szoktam használni,teljesen jó.

2023. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
3-as vagyok.Amit linkeltem,az nem gátolja meg magát az izzadást,hanem semlegesíti a szagokat.Ebben van a lényeg,ugyanis ha nem izzadod ki azt amit ki kell,az káros folyamatokat indíthat el a testben.
2023. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dm, Rossmannba árulják ezt? Hol vehetem meg?
2023. márc. 16. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőben szokott lenni,vagy bioboltban,egészségboltban.
2023. márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!