Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek először szoliba,...

Holnap megyek először szoliba, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szalagavatóm nemsokára itt van és szeretnék szép barna lenni. Ugy hallottam, h ha valaki heti 2 alkalommal jár, akkor már egy hónap után szép színe lehet. Igaz ez? Persze semmit sem akarok túlzásba vinni. Heti 2 alaklomrol lenne szó csupán. Mit vigyek magammal, bikiniben barnuljak, valami krémet használjak előtte? 2 órával szolizás utánig nem szabad tusolni, ebből mi igaz? Hány percre menjek legelőször?

A szoli ártalmas, inkább ne is menjek hasonló típusu válaszokból, köszönöm, de nem kérek. Csak a szalagavatómig terveztem szolizni, ami egy hónap, aztán ennyi :))) ennyitől meg szerintem semmi bajom nem lesz...


2010. okt. 6. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fürdőruci nélkül...nincs pánt stb....remélem nincs pattanásod meg sebet....mert az bele tud égni...szóval olyan 5 perccel kezdj főleg ha fehér bőrű vagy..
2010. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sebem nincs,pattim is csak elvétve egypár. inkább az lehetne probléma, h pubis koromban voltam nagyon pattis és a pórusaim kitágultak eléggé. erre lehet negatív hatással a szoli?
2010. okt. 6. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha heti 2x mész, akkor már tényleg szép színed lehet pár hét után is:) a lényeg, hogy fokozatosan szolizz...tehát pl. először menj 5-6 percre, aztán megint, következőleg már 10-12 percre is mehetsz, és szerintem ez az idő elég is lesz:) ha így eljárogatsz a szalagavatódig, akkor szép színed lesz:) persze ha nagyon fehér bőrű vagy, figyelj oda mégjobban ez idő alatt rá:)

de amúgy majd látod úgyis, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy szép színed legyen, mert mindenkinek más ugye a bőre...:)

és olyankor kezd, amikor nem mész suliba, mármint suli után inkább, és kevesebb perccel, nehogy piros legyél nagyon:)

nem kell fürdőruci, vki ruci nélkül szolizik:) na és ha pl. pánt nélküli a szalagavatós rucid, akkor melltartót mindenképpen vedd le, mert akkor a pántnál nem tud lebarnulni, és a bikinovonalnál is érdemes vigyázni, ne maradjon fehér:)

szoliba is olyan helyre menj, ahol figyelnek a higiéniára...sokan az álló szolit szeretik, mert higiénikusabb, de a fekvőt is szeretik, és ha tiszta a gép, kitisztítják, akkor ott sem lehet probléma:)

sminkben nem szabad szolizni, ha pl. csak a szemed van nem túl erősen kifestve, akkor az nem gond, csak alapozó, púder ne legyen a bőrödön, meg egyéb más kozmetikum sem, mert beleéghet a bőrödbe...:)

ékszer sem ajánlott...mert a fém felmelegszik, és szintén nem jó a bőrnek, de ha leveszed nehogy ott hagyd, jobb ha eleve ékszerek nélkül mész:)

ja és a hidratálásról se feledkezz meg, mert szárítja a bőrt:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

jaaaa és a tusolásos dolgot nem igazán tudom hogy van...de szerintem az a biztos, ha vársz pár órát a fürdéssel:)

és még amit elfelejtettem írni, hogy ha meg van a szép színed, akkor a hónaljnál hajlamas fehér lenni a bőr, egy kicsit ott is "napoztasd meg":)

szééép barnuláááást:)

2010. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adri baba ***** válasza:
Állót javasolom,és mesztelenül!Mivel először mész ajánlom hogy 5 percnél tovább ne maradj bennt,mert megégsz!Nyugadtan használj krémet,és mivel a szolitól a bőr szárad miután lefürödtél 2-3 óra múlva használj testáplót!
2010. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha fekvő szoliba mész akkor neked forognod kell benne vagy mi? mert a barátnőm elment fekvőbe és valahol fehér valahol meg leégett XD
2010. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!