Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösről szemére házilag?

Vörösről szemére házilag?

Figyelt kérdés

Nyár elején szőkíttettem ki a hajam, viszont úgy elrontotta a fodrász, hogy soha többet nem szándékozok fodrászhoz menni. Barnából szőkébe szerettem volna átmenetet viszont az átmenet közötti rész full sárga lett. A hajam szűkítése után mivel nem tetszett befestettem vörösre. Most megint szeretnék valami szőkéset vagy bármit amit ebből ki tudok hozni. [link]

Valaki aki ért hozzá tudna segíteni esetleg?



2023. márc. 20. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon szep kek szemed van ! N
2023. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne ess neki házilag, már így is meglátszik rajta kissé, hogy meg lett gyötörve. Milyen fodrásznál voltál? Teljesen megértem, hogy most nem bízol egyik fodrászban sem, mégis érdemes lenne egy nevesebb szalont/kifejezetten egy mesterfodrászt felkeresned. Drága lenne, viszont így van rá a legtöbb esélyed, hogy szép legyen a végeredmény. A vöröset nem könnyű kiszedni, ráadásul a lenövésed sötétebb színű, így otthoni festéssel össze-vissza színű lenne a végeredmény is.
2023. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább fodrász, nagy esséllyel nagyobb vágás is kelleni majd
2023. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gyönyörűszép kék szemed van és ragyogó hófehér bőröd :)


A témánál maradva, szőke tőből indítsd az átmenetet vöröses végződésre. Az átmenetnek már valahol félútnál kellene megtörténnie, vagy legkésőbb az alsó 1/3-nál (tehát a hajtőtől nézve 2/3 szőke, 1/3 vörös)

A vörös egy erős szín, ezért belőle kevesebb kell mint a világosabb színű szőkéből, így harmóniában lesz a két árnyalat. A fele-fele is pont tökéletes. Azért kell szőke tővel indítani és vörösre végzödnie, mert az arc kiemelésért a vörös szín a felelős, a szőke korona pedig a kifinomultságé. :)

2023. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!