Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy este...

Mitől van az, hogy este leborotválom a hónaljam, másnapra pedig őrülten viszket?

Figyelt kérdés
Nem tudok már mit tenni, vagyis azt szeretném kérdezni, hogy ti mit használtok a hónalj szőrtelenítésére? Vagy mit használjak pl. valami krémet, maitől ez nem végleg el fog múlni... !!?
2010. okt. 7. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb dolog miatt viszket:


száraz a bőröd.


A hónalját általában senki nem hidratálja, pedig naponta használunk dezodorokat (amik nagyon szárítják a bőrt), és a borotválkozáshoz használt zselék, krémek, esetleg habfürdő szintén szárítja.


Szerintem a napokban kezdd el hidratálni, és ha nem múlik el - akkor menj el bőrgyógyászhoz, mert akár bőrgomba is lehet. De nem hinném, hogy az lenne:)

2010. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már be is kentem... + még olyan habbal ami muszáj h jó legyen :S
2010. okt. 7. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is őrülten viszket, de aztán elmúlik....
2010. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés utáni krémet használj rá!Az regenerálja a bőrt!
2010. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mielőtt leborotválod kend be szappannal, borotváld lle és utána mosd meg, vagy borotvahabbal...


de száarzon sose borotváld.


vagy használj szőrtelenítő krémet vagy epilátort.

2010. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!