Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokitett hajbol lehetek...

Szokitett hajbol lehetek sötét szőke-világos barna?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon csibesarga lettem fodrász által, 35 ezret fizettem azért hogy leegesse a hajamat és csibesarga legyek, eredetileg meleg természetes szőke hajat szerettem volna de nem jött össze, pedig bíztam benne.

Sajnos mivel ennyit fizettem ezért, meg egyszer nem tudok ennyit kiadni és én már holnap szeretnek égen változtatni. Szerintetek milyen festéket vegyek és milyen árnyalatban? Esetleg tapasztalatot és praktikat tudtok nekem ajánlani?



2023. ápr. 2. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hamvasító samponnal tudod belőle koptatni a színt. Előbb szerintem ezt próbáld ki, aztán mehet rá a festék hogy pihenjen a hajad.
2023. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát festés előtt mossam át lila samponnal és a törülköző száraz hajamra mehet is a festés?
2023. ápr. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!