Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » N. Ektek mindig szép szőrmente...

N. Ektek mindig szép szőrmentes a lábatok, vagy szokott bozontos lenni a nadrág jótékony takarásában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
nekem mindig 2 centis sűrű szőr borítja testem minden felületét, imádom ha átbök a harisnyán meg bugyin :) ahh nagyon szexinek tartom magamat nyihaha.
2010. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hahaha. Többiek válaszát is várom.
2010. okt. 7. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mivel nincs pasim tisztaszőr a lábam, egyszerűen lusta vagyok leszedni főleg télen, de tavasszal és nyáron mindig levanszedegélve. jókat röhögök magamba mit szólnának a palik ha megtudnák. egyébként egy valamire nagyon jó a szőrös láb, arra hogy visszatart a szextől, pl ha nagyon szenvedélyesre sikerül egy randi, és már nagyon bepörgök és a pasi is akkor jó hogy szőrös, mert elég arra gondolni milyen ciki lenne ha a pasi meglátná és akkor már biztos nem jönnék be neki. a lábam amúgyis egy problémás zóna, rövid, és vastag, egyébként is örülök ha nem látom és sok anyag borítja. barátnőmmel jókat nevetünk a szőreimen :)
2010. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Télen énis +növesztem ...nincs pasim, mi a francnak szőrtelenítsek mínusz fokokban, mikor még combzokniban+nadrágban is fázok...:D jótékonyan melegítenek a szőröcskék. A tavaszi rövid nacis szezontól őszig szórakozok a szedésükkel.
2010. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lábam olyan szőrös, mint egy pasié:D Télen ritkán szőrtelenítem. Persze ha lenne pasim, nem ereszteném el magamat ennyire.
2010. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23.01 :)) En is igy vagyok az egesszel,foleg azzal amit a pasizassal kapcsolatban irtal xD.
2010. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én télen is szőrtelenítek. Nem olyan gyakran, mint nyáron, de nem hagyom hogy nagyon hosszúra nőjön. Jelenleg van párom, de amikor nem volt, akkor is leborotváltam a lában 3-4 naponta. Nem vagyok kényszeres, de engem a lábam szőrössége rettenetesen zavar.

20L

2010. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az igaz, h nyáron jobban odafigyel az ember (a nők:)) arra h ne legyen szőrös a lábuk, télen meg ugye takar a nadrág:) de én tartom magam annyira ápoltnak, h ne növesszek 3 centis szőröket sehol (!) magamon. Sokkal jobban érzem magam ha sima a bőröm.
2010. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia hát bevallom kicsit elhanyagolom ilyenkor bár azért borotválom csak nem olyan sürün mint pl nyáron ! szoval igy 1,5 hetene csinálom még nyáron vmikor 2-3 naponta.
2010. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van, amikor nem gyantáztatom le a lábam (persze akkor, ha nem látszik ki a lábam, pl. nyáron fürdőruha meg halászgatya-szezonban le van szedve), főleg azért, mert vannak helyek, ahol tüskésen nő ki (meg egyébként is lassabban, mint a lábam többi területén), meg be is nő egy csomó, és a kozmetikusom mondta, hogy szte amíg hosszú gatya van rajtam, addig inkább hagyjam, amíg ki nem nő teljesen mindenhol, mert akkor nem fog "beletörni" (amikor ilyen pici, akkor ki sem lehet szedni, hanem ott marad, akárhogy próbálod), és akkor egyszerre tényleg simára le lehet szedni az egészet...
2010. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!