Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kisgyerekkorban zselés,...

Kisgyerekkorban zselés, felvágott, meg kakastaréj hajak, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 05:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha tetszik a gyereknek, miért ne?
2023. ápr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Nekem nincs problémám vele, amíg a gyerek kéri, vagy neki tetszik. Amikor a szülő önkifejezése és ízlése KELL megjelenjen, az nem annyira tetszik.
2023. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A gyerek fel se fogja olyan kicsi némelyik, tehát biztos nem kéri
2023. ápr. 4. 08:58
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

A 2-essel értek egyet.

3-as: Ne becsüld le a kisgyerekeket. Már egy 4-5 éves is utánozni akar. Ha lát pl. egy "menő" tini nagytesót akinek ilyen haja van, már ő is egyből olyant akar.

2023. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Én ennyi idősen már kék, rózsaszín meg zöld hajat akartam, a mesékben meg a babáimon is ezt láttam és tetszett.


Egy csomó mesében lát ilyet, szóval nem lepne meg, ha megtetszene neki.


Baja nem lesz belőle, amúgyis be akarnak öltözni valaminek, inkább vegyél neki biztonságos módon dolgokat, meg csináld meg a haját te, mintsem nekimenjen a szabóollóval meg a filctollal...😉

2023. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
82%
Simán ha a gyereknek tetszik. Max nem oviban, hanem otthon meg hétvégén. Én mindig kék hajat akartam és a létező összes eszközzel próbáltam befesteni a zsírkrétától a filctollon át a vízfestékig, pedig egy darab színes hajú ember nem volt a környezetemben :D
2023. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
amúgy mi baja lesz a gyereknek tőle ha ilyet szeretne? :) a felvágott amúgy a párizsi meg szalámi, ez felnyírt lesz,a mire te gondolsz
2023. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Elég prosztó.
2023. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
A lányom 3. osztályos, tavaly nyár óta baloldalt fel van nyírva a haja. Jól áll neki. :)
2023. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A gyereknek ha tetszik, legyen olyan a haja. Nincs bajom vele.
2023. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!