Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miben tároljam a felvágott...

Miben tároljam a felvágott hagymát?

Figyelt kérdés
Sokszor felkarikázva kell eltennem, de ilyen dobozban ( [link] is bűzlik az egész hűtő és kb mindenen érződik utána ami benne van. Mibe rakjam, hogy ezt elkerüljem?
2023. ápr. 3. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én folpack-ba szoktam betekerni és úgy a dobozba.
2023. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem vált be, ezért direkt kis fejű hagymákat veszek, már amikor van és igyekszem egyben elhasználni. Annyira átütő szaga van, hogy kb sehogy sem lehet jól tárolni.
2023. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én celofánba szoktam beletekerni azt simán megy a hűtőbe . Sosem vette még át semmi a szagát . Érdekes .
2023. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
29%
Zárható doboz.
2023. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmi gondom az ilyen tárolóval. De ha tudod, hogy zavar a szaga, akkor miért nem csak annyit vágsz fel amennyit elhasználsz?
2023. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alufóliába teszem, be a zöldségtartóba, semmi szag nincs.
2023. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem főzéshez használom, hanem a családtagjaim evésre. Sokszor mások is fel vannak szeletelve és bedobozolva, így simán csak ki kell venni és enni, nem kell még pucolással, vagdosással is szenvedni. A jelenlegi helyzetnél sem tudhatta előre az ember, hogy mennyi fog fogyni.

Beraktam még alufóliába és úgy vissza a dobozba

2023. ápr. 3. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy halom hagymát szoktam felvágni, konkrétan főzéshez.

A hűtő ajtajában tárolom, jól záródó kupakú befőttes üvegben. Soha nincs semmilyen szag.

2023. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!