Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Silky Way hajregeneráló...

A Silky Way hajregeneráló szettel tapasztalat?

Figyelt kérdés

A Facebook folyamatosan dobja fel nekem a reklámokat erről a hajregeneráló csomagról, csupa pozitív kommentekkel (amiknek a nagy része szerintem fizetett).

Arra lennék kiváncsi, higy valaki próbálta már? Megéri vajon megrendelni? Tud-e valami olyat, amitől mindenki el van ájulva tőle?


2023. ápr. 8. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a hajpakolást és a 20in1 ápolót (ez utóbbi még megvan mert nagyon kevés kell belőle). Én mindkettőt szerettem, a hajpakolást pusztán amiatt nem vettem újra mert mikor elfogyott nem tudtam ennyiért venni, így inkább egy olcsóbb drogériásat vettem (ami természetesen nem vált be pedig abból is olyat választottam amiről mindenki áradozott). Így ennek a vége felé járva ismét elgondolkodtam a Silky way-en.
2023. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én használom kompletten a sampontól át az olajig. Egyedül ezt a 20in1 ápolót nem vettem még de amúgy nekem bevált és szeretem. Nem olcsó sajnos nekem hosszú hajam majd nem a fenekemig ér göndör kócos így nagyon bejött ez. Olyan fényes mint a gépen akkor lesz ha ki is vasalom. Amúgy érezhetően puhább akkor is ha nem vasalom és könnyebb fésülni kevésbé hullik stb szóval én örülök hogy kipróbáltam.
2023. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A hajpakolást vettem meg telve nagy reményekkel, hiszen mindenhol csak a pozitív reklámját láttam én is.

Eddig kétszer használtam,de közel sem lett olyan a hajam tőle,mint ahogy a reklámokban látható.

Én csalódtam, mert nem váltotta be az ígéreteket,és elég drága volt

2023. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

En a maszkot rendeltem meg raadasul a 3 darabosat, de nekem inkabb az ellenkezője tortent mint a reklámban … konkretan seprus lett a vege.

Egyebkent a hajammal nincsenek nagy problémák, festett szoke es a seggemig er majdnem már, csak szerettem volna ezt a wow hatást , de ezek utan maradok a jo oreg Elseve pakolasnal es balzsamnal azt hiszem

2023. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!