Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajvitamin?...

Melyik a legjobb hajvitamin? Mit érdemes elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
Terhesseg es szoptatas utan most nem tul szep a hajam. Élettelen valamennyire hullik is és toredezik. Sokat száll is. Hátkozépig ér. Nem szeretnem levagatni. Milyen vitamint ajanlanatok ra? Revalid pl tenyleg annyira jo?
2023. ápr. 10. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A Revalid a legmegosztóbb hajvitamin, de mások véleménye ebből a szempontból nem teljesen releváns, mert ahány szervezet, annyiféle jó megoldás. Válassz egyet ami szimpatikus és csináld meg vele a 3 hónapos kúrát, viszont ha közben negatív mellékhatást tapasztalsz azonnal hagyd abba a szedését.

Emellett fontos kívülről is ápolni a hajat megfelelő samponnal, pakolással, balzsammal, hővédővel és hajvégápolóval. Persze megfelelő sorrendben és a hatóidőket kivárva.

2023. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A forcapil is nagyon jó
2023. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KissFranci ***** válasza:
Szia! Én már egy jó ideje szedem a Body Select hajvitaminját, valamint a marha kollagén kapszuláját is szedem. Én is hajhullással szenvedtem egy fél éve, azóta jóval kevesebbet hullik a hajam, és erősebb is lett.
2023. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!