Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk mennyire vált be borotvaz...

Fiúk mennyire vált be borotvazselé/hab helyett a tusfürdő használata hónalj, intim és testszőr borotválásnál?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem fejborotváláshoz nagyon jól bevált.
2023. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó.
2023. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam. Mindig borotvahabot használok.
2023. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borotvagél a legjobb megoldás szerintem! (Régebben a Nivea Men Sensitive gélt használtam, majd áttértem a Nivea Men Sensitive 3-day Beard borotvagélre az arcomon, így intim területen is azt használom)

Pár éve még a Wilkinson Quattro Titanium Sensitive borotvát és egy Philips sok fejjel rendelkező szűrnyíró gépet alkalmaztam, ide és oda is, de kaptam egy Philips oneblade készüléket, ami egyszerűen szuper. A gépet használom szakállhoz és intim területen, ha megnő több centisre. Utóbbi esetben levágom 1-2 millimétersere, majd jöhet a philips oneblade. Odalent géllel kényelmesebb, de arcon szárazon is kiváló. Nagy előnye, nem vág el semmit, amit nem kell! (védőfej kell rá azért)

Annira bevált, hogy nejem is ilyet használ intim részeknél. Nincs női kivitele, de nem is értem miért nincs.

2023. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, legutóbb Philips OneBlade 360 pengét vettem, az talán még jobb, mert követi a felületet, mozgást minden irányba.
2023. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!