Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a lábam borotvá...

Mit használjak a lábam borotválására, ha elfogyott a borotvahabom? Sürgős, és csak a borotválás jöhet szóba! Szappanhab, tusfürdő?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a borotvahab lényege, hogy megpuhítsa a szőrszálakat, tehát jó a szappanhab és a felhabosított tusfürdő is e célra. Én is így szoktam, csak jól bedörzsölöm tusfürdővel, kicsit állni hagyom és jöhet a borotva:P
2009. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én sose használok borotvahabot, belefekszem a kádba 20 percre és aztán elkezdtem leborotválni. ha meg nincs időm 20 percig feküdni, akkor tusfürdőt egy szivacsot, szivaccsal bedörzsölöm a lábamba és jöhet a borotva
2009. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,akkor a tusfürdő:-)
2009. júl. 28. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én fürdés után szoktam, és balzsammal kenem be, az is jól felpuhítja (és még ki is lehet fésülni XD). Meg utána nem kell rá testápoló, meg semmi, mert finom puha marad tőle.

üdv:

19L

2009. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!