Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ártok a bőrömnek ha...

Nagyon ártok a bőrömnek ha szappannal tisztítom meg?

Figyelt kérdés

Baba tömbszappannal. Nem szárítja, de ettől van tisztaság érzetem. Ezután hidratálom uborkás géllel, a szemkörnyékemet meg egy zsírosabb krémmel.

Eddig az arclemosóknál még sosem éreztem azt a tiszta érzetet.


2023. ápr. 13. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell a bőrt túl tisztítani, egy gyengéd lemosó bőven elég.
2023. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, nagyon ártassz vele.
2023. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek évszázadokig közönséges szappannal tisztálkodtak. Szerinted?
2023. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

3-as:

Régebb a szappanok sem feltétlenül olyanok voltam mint manapság és nemmellesleg az ózonréteg sem volt ennyire vékony.

2023. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Izgatottan várom a levezetésed, miben változtak a szappanok fő összetevőjének számító zsírsavak, nátrium- valamint káliumsók az elmúlt évek során!
2023. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem az egyes válaszolót miért pontoztátok le, jót írt. Nem a legjobb arctisztításra a szappan a lúgos kémhatása miatt, nagyon szárít. Vegyél egy kíméletes arclemosót, ha nem érzed elegendőnek, akkor ott a dupla tisztítás (először olajos lemosó, utána vízbázisú). Ha az általad említett uborkás gél elegendő, akkor használd, viszont reggel a fényvédőt ne felejtesd el.
2023. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
16%
Nem. Évezrdekig azt használtuk. Semmi baj nem lett.
2023. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A fényvédő alap. Szomorú, ha ezt valaki még nem tudja.

(Persze, régen szinte senki se használta, de akkor az uv is más volt.)

2023. ápr. 13. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak, hogy nem tudják, hanem vannak akik egyenesen hülyeségnek és feleslegesnek tartják a használatát. Ahogy a megfelelő arctisztítást is - ezt láthatod a lepontozott válaszainkból
2023. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én azt sem tartom hü.yeségnek, nem én pontozok le, szimplán nem volt még dolgom olyan arclemosóval, amelyik jó érzetet hagyott volna. Sokféle formulát és árkategóriát próbáltam már.

De ezt leszámítva arcradírozok, tonizálok, hidratálok. Csak sajnos a szappan nálam a lemosó.

2023. ápr. 13. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!