Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon hogy képzelitek sokan...

Vajon hogy képzelitek sokan fürdenek még szappannal vagy tusfürdővel már mindenki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én mindkettőt használok egyszerre, be is szappanozom magam meg a tusfürdővel is megmosom magamat!
2022. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmazás elégtelen, leülhetsz.
2022. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%
Szinte minden drogériában és nagy üzletben kapható szappan, akkor nyilván vannak akik használják. A szappansor kb 2 méternyi helyet foglal el, a tusfürdők pedig ennek többszörösét, végkövetkeztetés?
2022. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Tusfürdővel fürdök de néha kedvet kapok a hagyományos szappanhoz nem tudom miért. Van benne valami jó ahogy azzal végig szappanozom magam bár kicsit macerássabb mert a habot csiholni kell belőle míg a tusit csak putty kinyomod.
2022. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szappan nem nyal, a tussfürdő mg tusfürdő.
2022. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Mostanra eljutottunk odáig, hogy el kell tussolnom, hogy én például csak szappant használok zuhanyozáskor.

Semmiféle folyékony-szappant, tusfürdőt, sampont, mosogatószert, stb. nem bírok elviselni...

Hiába praktikusabb, higiénikusabb a folyékony változat, ha nem bírom.

Egyszerűen nem érzem eléggé, hogy a zsíros bőrömről lemosódott-e már a zsír, amikor valami folyékony változattal mosom.

Olyat esetleg csinálhatnék, hogy, miután szappannal megmostam mindenem, utána tusfürdővel is megismételném. De kinek érné az meg?


Régebben párszor használtam olyat kézmosásra (amíg ki nem fogyott), hogy "száraz kéztisztító hab".

De azt tényleg elég nehéz lenne másra használni, mint kéztisztításra.

2022. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
A környezetvédelem és a zero waste életmód elterjedése újra központi helyre állította a szilárd szappanokat, de még így is többségben vannak a tusfürdősök.
2022. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szilárd szappant használok mióta az eszemet tudom. Kis tartókában van, csak az enyém. Ettől érzem magamat tisztának. Nem szárítja a bőrömet.
2022. nov. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is visszatértem a szappanhoz. Jó minőségű, kézműves, otthon készített. Jobb a bőrömnek.
2022. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Imádom a szappanokat, főleg a dörzsiket. Szappanos fürdés vagy tusolás után még átdörzsölöm magam az ujjaimmal, hogy lejöjjön az elhalt hámréteg. Ezután tusfürdővel is átfürdök az izzadós helyeken.
2022. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!