Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként szeretnék kollagén...

Férfiként szeretnék kollagén + hyalurogént szedni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lehet nevetséges így elsőre olvasni, de most értem abba a korba, amikor elkezdődtek az első öregedés jelek előjönni rajtam, viszont szeretnék minél tovább fiatalos maradni.


Ezek a drogériás közép vagy alsó polcos termékek, kapszulák nem tűnnek túl hiteles cuccoknak. Nem vagyok tele pénzzel, tehát nem derogál ilyet venni, ha megcáfoltok, hogy azok hasznos termékek. Tudtok olyat ajánlani, ami tényleg hatékony és érdemes szedni?


2023. ápr. 14. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a drágábbak érnek valamit. Amiről beszélsz, azok semmit nem érnek. Kár is megvenni.
2023. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A porok jobbak kollagénből, a drogériás kapszulák hatóanyagtartalma elég alacsony, mert 10.000 mg naponta aminek van értelme. A márka kb. mindegy tapasztalatom szerint.
2023. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Chen kollagént szedek. Ez olcsó, kapszulás. A térdem nem fáj azóta. Ráncaim még nemigen vannak, úgyhogy azt nem tudom.
2023. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KissFranci ***** válasza:
Szia! Én a Body Select kollagén italporait szeretem nagyon, a halkollagén kapszuláját is próbáltam már, az is bevállt.
2023. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!