Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik kollagén a legjobb?

Melyik kollagén a legjobb?

Figyelt kérdés
Én most a body balance kollagént iszom ami ízre nagyon finom és úgy érzem a hajamon is van némi változás de szeretném megkérdezni hogy személy szerint nektek mi vállt be? Igazábòl a célom a hajnövekedés lenne és hogy javuljon a minősége.

2023. febr. 2. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyél inkább olyan ételeket, amikben van kollagén:

[link]


[link]

2023. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En a pure gold collagoldjat iszom, az arcboromon nincs mit rendbehoznia, mert meg fiatal vagyok, a hajammal akarmit csinalok, nem no gyorsabban. Viszont azt a kis narancsboromet ami van nagyon szepen eltuntette (nem sportolok melle es olykor a napi 2 liter viz sincs meg.) De szerintem mindegyik jo, ami tartalmaz adagonkent 10000 mg kollagent, az plusz pont persze ha van benne c vitamin, cink vagy hyaluron. Szerintem a nutriversumos is ugyanolyan jo, azt vedd, aminel van akcios csomagajanlat.

Ha tisztan szeretned fogyasztani, akkor a GAL-t ajanlom.

2023. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
52%
A hosszan főzött húsleves. Persze nem csirkemellből, hanem csontos, bőrös részekből. Nekem mindig van egy fazékra való a hűtőben, és este-reggel iszom egy csészényit belőle.
2023. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KissFranci ***** válasza:
Én nagyon sokfélét próbáltam már, de legjobban a BodySelect kollagén pora vált be nekem. Abban van hialuronsav is és 10500 mg hidrolizált kollagén/ adag (12g), ami nagyon jó. Látványos az eredmény a hajamon és a bőrömön is. A kedvencem a meggyes ízesítés, de van többféle belőle.
2023. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso: esku nem puregold hirdetes, de pl a collagoldja az egy ezressel olcsobb, sot, 450 grammos kiszereles 8 ezer, meg gyakran van akcioban. Dupla adag hyaluron van benne, kollagen kb ugyanannyi, talan 200 mg-vel tobb, a bodyselect de emellett a collagoldban van halkollagen is, amibol kevesebb kell, a c vitamin is tobb benne. Viszont e vitamin helyett vink van benne.
2023. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!