Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a ricinus olajat külsőleg...

Ha a ricinus olajat külsőleg használom, akkor is meghajt? Úgy tudom jó hajápoló szer.

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy meghajt. Ha külsőleg használom pakolásként akkor is? Továbbá hajhullásra jó, vagy inkább csak erősítésre és hosszabbításra? Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 8. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hacsak a bőröd nincs nagyon közvetlen összeköttetésben a beleiddel...

Persze, hogy nem. Boisz... :P

2010. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint biosz...de azért köszönöm a válaszod és igaz...
2010. okt. 8. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod pakolásként, én egy egész éjszakára szoktam hagyni,belemasszírozom,(az amúgy is jó a vérkeringésre, az meg a hajhagymák növekedésére,) arra kerül egy törölköző, reggel átsamponozom kétszer,háromszor,mert tömény olaj,balzsam, és puhább lesz a hajam. Bár az enyém amúgy is le lett égetve, úgyhogy ennél már csak puhább lehet.. Ja, és Calcium kovaföld kapszulát eszek. Szépen növöget...
2010. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen-igen, biosz lett volna, csak ha gyorsan gépelek, összeakadnak az ujjaim néha. :D Hajhullásra meg... hát akinek törik és azért hullik jó, van akinek meg csak rosszat tesz, mert nem bírja a fejbőre ha olajba fojtják. Van akinek meg semmit nem tesz, de ártani nagy eséllyel nem fog. ;)
2010. okt. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen...a probléma hajhullás...csak már nem tudom mit merjek használni és mit ne:S
2010. okt. 9. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!