Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy gyorsabban nőljön a...

Hogy gyorsabban nőljön a hajam és ricinus olajat használok és bánfi hajszeszt az káros? Mármint ha mindekettőt használom, persze nem egy időben.

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem káros, de túl sokat nem érsz vele. Főleg nem a ricinusolajjal.
2010. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ricinust használok + herba vita-t. Szerintem nem károm. A ricinus am. tuti módszer! :)
2010. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Mindenki ezzel a hülye ricinussal jön, de valójában ez semmit nem ér a hasmenésen kívül. A Bánfi hajszesz jobb.
2010. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy a hasmenésen kívül semmit nem ér vele? Ember, a ricinusolajat nem megenni kell -.-"
2010. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
De igen, a ricinus "ősi" hashajtó szer, ezen kívül a bábakoktél alapja. Hajvégekre is szokták használni, hogy ne töredezzen, de az egész hajra rátenni tényleg baromság. A Bánfi meg iszonyat büdös, attól rókázni kezdesz. Van ez a Herba Vita hajszesz-kúra, ha jól tudom 5 fiola van egy dobozban, ez állítólag hatásos. Dm-ben lehet kapni.
2010. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha megisszák akkor hashajtó. De ha növeszteni akarja vki a haját, akkor ez a pakolás a tuti módszer!
2010. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Én ricizek is meg Bánfizok is! És van akinek bejön a rici van akinek nem, van hogy több idő kell valakinek mi kifejti a hatását. ÉS nem ugatni kéne, hogy SEMMIRE NEM JÓ! HA te nem használod, vagy NEM JÓL használod.
2011. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!