Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni ezzel a has...

Mit lehet kezdeni ezzel a has környékén?

Figyelt kérdés

[link]


Mióta az eszemet tudom ezzel kűzdök. Eszméletlen kellemetlen. Bőrradírt használok és epillálom, de soha nem néz ki ennél szebben.

Egyszer el kellett mennem orvoshoz és megkérdeztem miért van ez. Egyszerűen csak azt mondta, hogy simán csak északi típusú vagyok.

Még régen az iskolaorvos azt mondta, hogy elmúlik a felszedek egy kis zsírt... Hát nem múlt el és félek, hogy igy kell leélnem az életem. Örökké csak takargatom a hasam.



2023. ápr. 16. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az epilátor elvileg nem a legjobb erre, mert hajlamos félbetépni a szőrszálakat, és emiatt még több benövést okozni. A gyanta elvileg jobb, mert jobban ki tudja tépni tövestül a szálakat.

De ha ilyen típus vagy, akkor sajnos lehet az sem segít. Nekem más területen, de szintén ilyen volt, akármit is csináltam. Csak a lézer lett a megoldás.

2023. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg van olyan gyanta amit ajánlasz?
2023. ápr. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!