Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jégtáncot vagy Műkorcsolyázást...

Jégtáncot vagy Műkorcsolyázást 18 évesen teljesen kezdőként el lehet kezdeni? Tudtok jó helyeket Budapest/Buda környékén? (Többi a megjegyzésben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon régóta érdekel engem a korcsolyázás, azonban nem nagyon volt lehetőségem kiteljesedni benne. Elkezdtem még 13 évesen műkorcsolyázni de az kb. 1-2 alkalom volt, aztán sajnos abbahagytam.. (hiba volt)

Nézegettem a páros jégtáncot és megtetszett, mit kell tudni róla? Vannak esetleg hátrányai? Ha jól tudom, sajnos műkorcsolyázni nem fognak már elvállalni az edzők, mert túl idős vagyok utánpótlásnak..

(Ha nem jól tudom, kérlek javítsatok ki.)

Ki mit tud ezekről? Tudtok nekem segíteni? Esetleg olyan, aki jár/járt műkorira vagy jégtáncra? Előre is nagyon köszönöm! 18/L



2021. jan. 3. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivatásos már nem leszel, de hobbinak el lehet kezdeni bármikor. Olyan edzőt kell keresni, aki hobbi műkorcsolyázókkal foglalkozik. Hogy kik azok, abban sajnos nem tudok segíteni.
2021. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1-es válaszolónak :)

Kérlek, ha aki még tud valamit az írjon.

2021. jan. 4. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten lehet, jégtánc macerásabb, mert ott párt is kell találni. Keresőbe írd be, hogy felnőtt műkorcsolya.
2021. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!