Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám normálisan beszárí...

Hogy tudnám normálisan beszárítani a hajam?

Figyelt kérdés

Sose sikerül... egyenesre szeretném, hogy a vasalás könnyebben menjen.. Van valami trükk, esetleg ötlet?

Amúgy félhosszú a hajam, és száraz is, szeretném ha

olyan fényesre és puhára tudnám beszárítani mint pl fodrász után : )


2010. okt. 8. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A fodrász nagy körkefével feszesen kihúzza,plusz tesz rá vmi kencét. Oké,hogy selymes,meg puha, de ha belegondolsz,hogy néhány centire tartja a hajadtól a forró hajszárítót, és azzal a fém körkefével csinálja,ami alapból nem tesz jót a hajnak,de még a hőt is átveszi, roncsolja ám rendesen. Plusz még erre hajvasaló.... Én úgy növesztettem meg hosszúra a hajam,hogy hagytam szépen levegőn megszáradni, és utána vasaltam alacsony fokozaton. Így csak egyszerre egy hőhatás éri, és az se vizesen,amikor a legsérülékenyebb a haj.
2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!