Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem akar nőni normálisan...

Miért nem akar nőni normálisan a hajam?

Figyelt kérdés

vagy 1 éve kb nem nő a hajam


már 2x le volt vágatva,mert töredezett a vége,de egyszerűen a vágások után nő vagy 2 centit és utána megáll o.O


pedig régen normálisan nőtt,szép,hosszú volt....nem értem,mi történhetett


pedig nem festem,nem vasalom,semmit nem csinálok vele


a sampontól meg nem hiszem,hogy bármi baja lenne,anyám is ezt a sampont használja,mégis nő a haja


akkor miért nem nő a hajam? pedig már vagy egy éve növeszteném,de nem nő!!! :(


meg mondjuk nem hiszem hogy bármi köze lenne hozzá,de régebben zsíros volt a bőröm és sok pattanásom volt,viszont most pár hónapja nincs annyi pattanásom


vagy ennek lehet bármi köze a hajamhoz?


13l


2011. okt. 22. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltál esetleg valami hajvitamint szedni? Például a dm-ben lehet kapni a saját márkás hajvitaminját 899 Ft-ért. Ez 2 hónapra elég, és nagyjából ugyanazokat tartalmazza, mint a "márkásak".

Most nem törik a hajad? Ha törik a vége rendesen, akkor lehet, hogy nő a hajad, csak mivel a vége mindig visszatörik nem lesz hosszabb.

Samponból próbálj ki valami kíméleteset, pl. a dm-ben lehet kapni Babylove babasampont, Saubar és Dulgon kids gyereksampont, ezek a legkíméletesebbek, elég jók. 350-500 Ft-ba kerülnek. Én a Dulgont használom a sárgát, és nagyon szeretem. Combig érő hajam van és ez nem szárítja ki úgy, mint a többi sampon.

Meg persze balzsamot és pakolást is használj rá, attól szebb lesz. :)

2011. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :D


eddig nem szedtem semmilyen vitamint,de gondolkoztam már azon a ricinus olajon....csak mondjuk mindenki mást mond,és félek,nekem nem használna,és fölösleges pénzkidobás lenne...:S


amúgy most épp nem töredezik szerencsére,vagy 3-4 hete vágta le a fodrász,de azóta is,ha nőtt vagy 2 cm-t ://


de amúgy igazad van,szerintem veszek olyan babasamponokat :D attól tényleg 100 hogy nem fog kiszáradni a hajam :P

2011. okt. 22. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egyáltalán nem jött be a ricinus. Nagyon hullott a hajam tőle és nem nőtt gyorsabban. Lehet neked majd hat.

3-4 hét alatt 2 cm-t? Akkor mi a gáz? Átlagban havi 1 cm-t nő az ember haja.

2011. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen de pont ezaz hogy most megnőtt 2 cm-t és utána nem fog :|| mert eddig is így nőtt hogy a vágás után nőtt vagy 1-2 cm-t és utána nem nőtt tovább :S
2011. okt. 22. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
én szedtem azt a dm-es kapszulát, honapokig ittam kambucha gombát, volt hogy hónapokig nem vasaltam a hajam csak hogy ne törjön le olajokat és pakolásokat használtam de semmi..:D ugyhogy szerintem ha neked sem nő akkor ezután sem fog. :/ vagy passz de ha valaki tud még valami jo ötletet szívesen leszek alany:D
2011. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!