Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már mindenféle szert kiprobált...

Már mindenféle szert kiprobáltam izzadás ellen de semmi sem segit. Mindig izzadságfoltos és kissé büdi vok pedig rendesen fürdök és tisztálkodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már nagyon sok mindent kiprobáltam de semisem segit.17éves lány vok. nagyon ciki már gyogyszertári krémeket is probáltam de hiába. tud vki vmit??
2008. dec. 29. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen komoly,akkor fordulj börgyogyàszhoz.

Ezek szerint neked ez màr nem normàlis szinten történik.

Hiàba ajànlom a rexona ,vagy nivea dezodort,ami nekem tökéletesen bevàlt,ha neked még a gyogyszertàri sem segitett.

Esetleg hintöporozd,még az ami jo szokott lenni,de szerintem menj börgyogyàszhoz!

2008. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy nem normális és természetes izzadásról van szó?


Ne hidd el amit a reklámok sulykolnak beléd. Minden átlagos ember izzad és normális ha bizonyos körülmények között még a ruhád is foltos lesz tőle, pl. ha fel vagy öltözve és meleg szobában vagy, esetleg erősebb fizikai terhelésnél (elég az is, ha felsétálsz a lépcsőn négy emeletet).



Ha folyamatosan és extrém módon izzadsz mindenféle egyéb ok nélkül, akkor én is azt javaslom, hogy keress fel orvost, mert valami más van a háttérben.

2008. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én embert még nem láttam foltosan, csak mindig magamat, és nem értem ezt:( Mindenki normális, csak én nem?
2010. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!