Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, intim borotváláshoz mit...

Nők, intim borotváláshoz mit használtok? Pengéset vagy villanyborotvát?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy villanyborotva vásárlásán, de nem sok tapasztalatot hallottam róla. Érdekelne, ki mennyire van vele megelégedve vele, illetve ha nem, akkor mit használ helyette?

2023. ápr. 17. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire elektromos testborotvát, mert mindenhol szőrös vagyok, így nagy felületre kell és ez gyors, igaz picit tüsis marad, de az nem vészes.
2023. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És nem szúr, ami marad? Az, hoyg nem teljesen síma, nem zavarna, de ha tényleg süsis, azaz szúrós, az nem feltétlen lenne jó.

Milyen borotvát használsz, márka, tipus érdekelne.

Köszi a választ!

2023. ápr. 17. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős szőröm van, így picit szúr. Egy philips van, fekete, tehát nem a női változat, de csak a színe más. Sajnos a típust nem tudom, már nincs meg a doboza. 9 ezerbe került.
2023. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is sokat segít!
2023. ápr. 17. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
philips oneblade-el szoktam letolni, épphogy marad egy kevés szőr csak :)
2023. ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszi!
2023. ápr. 19. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!