Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mivel vagy hogy...

Lányok ti mivel vagy hogy borotváljátok az intim részeket?Pl feneket vagy puncit illetve hátulról a combokat

Figyelt kérdés

én sajnos lány létemre eléggé szőrös vagyok és nem győzöm magam borotválni de a fenekem is szőrös egy kicsit mármint belülről a lyukamnál de a lyukam nem szőrös csak körülötte ma borotválkoztam meg és borotva hab nélkül és a combom most eléggé olyan mintha szúrna meg fáj is kicsit de most fürödtem meg mert előtte még ennél is jobban szúrt bekentem fürdés után a combomat és a lábamat niveával mert az állitólag nyugtatja a bőrt puncimat is avval szoktam kenni mert van egy kisebb pattanás a nagyszeméremajkamon és az kicsit zavar nem fáj meg semmi csak úgy ott van én szerintem hüvelygombám van majd venni fogok gyógyszertárba hüvelygomba elleni kenőcsöt egyébként azt lehet recept nélkül hüvelygomba elleni krémet venni?vagy esetleg intim pattanások elleni krém?

Amúgy a pattanás tapasz mennyire hatásos az intim részeknél?privátban tudok küldeni lentről képet mert fogalmam sincs mi lehet az kérlek segitsetek!

[Lányok írjanak]

[Fiúk előre is bocsi a kiközösítésért]<

Lányok akiknek volt már ilyen problémájuk azt nyugodtan meséljétek el a tapasztalatokat!

esetleg aki nőgyógyásznál dolgozik ha olyan írna/válaszolna annak nagyon örülnék de szerintem olyan nem lesz de kitudja a gyakorikérdések oldalán bármi megtörténhet:)



2023. ápr. 20. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Gomba elenni kúpot lehet kapni vény nélkül a gyógyszertárban és ajánlatos este használni, hogy ne fogja be a bugyidat.

A tapasz tud lent is használni.


Borotválkozásról pedig:

Előtte radírozd le a bőrödet. Használj éles és új pengét. Nemiszervednél és a belsőcombodnál csakis a szál növésével megegyezően borotváld. Én máshol csak simán felfelé szoktam húzni, de ha viszket akkor ott is próbáld szálirányba borotválni.

Használj krémet.


Nem kérek képet, köszönöm.

2023. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Aloevera gel csodakra kepes💪🏼
2023. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát hüvelykúp az felejtős utálom az olyan dolgokat amiket felkell dugni fosás kúpot is utálom amitők fosik az ember ha elolvad a kúp a Lukába [bocs hogy így fejeztem ki magam de nmtudtam máshogy elnézést]


2/2az mire való?leírod részletesebben?

2023. ápr. 20. 19:01
 4/16 anonim válasza:
0%
nekem küldhetsz nyugodtan képet :)
2023. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4/4Remélem nem vagy fiú és remélem nem csak azért mondod hogy kielégülj![előre is bocsi a feltételezésért ha nincs igazam]:)
2023. ápr. 20. 19:06
 6/16 anonim válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2023. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
25 vagyok!
2023. ápr. 20. 19:27
 8/16 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján 14-nek gondoltalak
2023. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nagy tévedés nm 14vagyok,hanem 25
2023. ápr. 20. 23:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Én mindig fürdés közben borotválom magam,előtte kicsit ázalgok,úgy puhább lesz a szőr.Jó minőségű borotva és hab vagy nekem a tusfürdő is jó.Nekem is sok szőröm van sajnos
2023. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!