Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik az intim részeken borotvá...

Akik az intim részeken borotválják, azokat nem zavarja, hogy már borotválás után 1-2 órával is szúr?

Figyelt kérdés
titeket nem zavar, hogy mire pl találkoztok a párotokkal/jönne a megfelelő alkalom, már nem teljesen sima?

2013. júl. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha egyik este leborotváltam, akkor 2 nap múlva reggelre kezdett szúrni. Ettől függetlenül utáltam, ezért álltam át gyantára. Így mikor nőni kezd, akkor sem szúr, mert puha, gyenge szőr nő vissza.
2013. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De, engem eléggé zavar!

Ráadásul csak akkor tudom simára borotválni, ha kicsit előtte hagyom megnőni a szőrt..ha csak pár napos, akkor hiába próbálkozok, borotválás után is szúrós lesz kicsit.

2013. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is át akarok állni gyantára, de párkapcsolatban élek, és nem igazán szeretném hetekig nőni hagyni....
2013. júl. 14. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyantázni szoktam,így tovább marad sima.Előtte én is borotvával csináltam,de pár nap után már kezdhettem is újból.Rohadtul utálom,ha szőrös.
2013. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotválom ,és nekem 2-3 napra rá borostás..tehát akkor szúr
2013. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De, engem is zavar, csak félek, hogy a gyanta nagyon fáj.


Aki gyantázza: magadnak csinálod vagy kozmetikussal csináltatod? Tudnál ajánlani valamilyen jó terméket, ami bevált neked?

2013. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar és a páromat sem, neki sem mindig tökéletesen sima és szerintem teljesen simára nem igazán lehet leborotválni, vagy csak nekem nem megy.
2013. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, én írtam a gyantázást. A bikinivonalamat tudom leszedni magamnak azulénes patronos gyantával, a többi helyen viszont kozmetikussal csináltatom. Vagy hagyományos, vagy cukorgyantával csinálja. A cukorgyanta kíméletesebb, viszont nem minden időjárás kedvez neki, pl. nyáron a melegtől elég nyúlós az állaga, vagy ha párás a levegő, azt is magába szívja, és nehezen kezelhető. Ilyen alkalmakkor a hagyományos gyantát használja a kozmetikusom. Igazából számomra fájdalomban nincs a kettő közt különbség, én már az első húzás után fel sem szisszenek, annyira megszoktam. Abban van különbség, hogy a hagyományos után picit jobban kipirosodik, de Neogranormonnal bekenem már ott a kozmetikában, és mire hazaérek el is múlik.
2013. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!