Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csíp a szőrtelenítő krém?

Csíp a szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A dmben vásároltam saját márkás szőrtelenítő krémet (Balea) 2 hete szőrtelenítettem vele megcsináltam a bőr tesztet is, semmi gondom nem volt vele, ma ismét felkentem kb 2 perc után nagyon elkezdett csípni, le is szedtem, letusoltam most tiszta vörös és ég. Tapasztalt már ikyent más is? Mit tudok vele csinálni?



2023. ápr. 22. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idöközben feltehetöen érzékeny lettél rá.
2023. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy a Veet szőrtelenítő krémmel jártam így. Utána váltottam másra, az nem jött be, és valami oknál fogva visszatértem a Veetre és azóta semmi allergiás reakcióm nem volt.
2023. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos a szőrtelenítő krém a legrosszabb megoldás a szőr eltávolítására, mert tele van irritatív anyagokkal. Más megoldást nem szeretsz?
2023. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
100%
Az allergiás reakció sokszor nem azonnal jelentkezik (nem az első érintkezéskor) . Azért mert az első érintkezés még csak elindítja a védekező mechanizmust az idegen anyag ellen és amikor másodszor jut a szervezetbe az idegen anyag akkor már jelen van az antigén és reagál. Marad a borotva, esetleg a gyantázás vagy a szálankénti kihúzigálás, ami nem is olyan rettenetes ha már tizedszer csinálja az ember. Addigra a szőrtüszők kitágulnak , a szőr gyökere meglazul és könnyen jön akár csomóstul.
2023. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!