Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A (magyar) celebeknek miért...

A (magyar) celebeknek miért nem tördezett a hajuk a sok vasalástól, göndörítéstől, szőkítéstől?

Figyelt kérdés

az odáig oké, hogy jóminőségű vasaló meg minden de milyen hővédőket krémeket használhatnak?tudja esetleg valaki?

(azzal is tisztában vagyok h elég sok haj póthaj, de mégis, hogy van ez?!)


2010. okt. 9. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem az! csak nem látod, mivel a műsorokra megcsinálják a profi fodrászok ... stb, de nézz csak meg egy paparazzit, pl. Liptai Claudiáról, én már láttam, hát elég roncsolt haja volt szegénynek ...
2010. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de igen az. csak a fodrászok elfedik a jó minőségü anyagokkal a hajat hogy ne tünjön töredezettnek igy van a sminkkel is. ők rá is vannak utalva hogy minden másnap a fodrászhoz menjenek mert nem nézhet ki ugy mint a csutakos kutya.meg ezt fizetik is nekik általában a szponzorok.azért megnézném ha egy hétig nem mennének fodrászhoz micsoda iszonyatos haja lenne mindegyiknek
2010. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.azért a sok igénybevételtöl vasalástól göndörítéstől még jobban is töredezik mint az átlag embereknek.csak ő nekik szükségük van arra hogy kétnaponta elmenjenek..szerintem már nem is tudnának nélküle meglenni mert elöbb utóbb a haja is észlelné és szétesne az egész
2010. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ömm hallottatok már a ,,látszat csal..." mondatról???

Ez mind mind csak optikai csalódás...!!

Nekik is ugyan olyan átlagosan megnőtt hajuk van mit neked annyi különbséggel hogy műsor előtt lecsatolják és tesznek fel ujjat....

Vagy van a másik verzió hogy műsor előtt hajszínezővel van befújva...

Az egy sima hajlakk ami tartást ad ugyan az a funkciója csak színezett...!!

És eltakarja a valóságot!!!

2010. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar celebek többségénke póthaja van. HA eltörik, kapnak másikat.
2010. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az előttem szólók mondták, hetente cserélgetik a "hajukat".
2010. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindnek póthaja van! Nézz utána neten, még van amelyik hirdeti is magát ezzel.
2010. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A fodrászoknak is megéri ha elmondhatják magukról hogy ők csinálják pl Zimány Linda haját mert az összes tinilány olyat akar majd. Meg egyébként ezeknek elég profi fodrászaik vannak akik értik a dolgukat.
2010. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!