Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magyar embernek van természete...

Magyar embernek van természetes fekete haja? Ekkor cigány vér van az illetőben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 01:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van.A kun származásúk fekete hajúak,és a bőrük is sötétebb,mint az átlag. De a cigányok között is vannak fehérbőrűek és szőkék,legalábbis a mi városunkban.
2011. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk is, ezeket hívjuk "fehér cigány"nak. :D
2011. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, ismerek egy középkorú nőt, akinek teljesen fehér a bőre, de a haja koromfekete. Először azt hittem festve van, de most már vannak benne ősz hajszálak, úgyhogy eredeti színű. És nem cigány, ismerem az egész családját.
2011. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de az ősi magyar hajszín az barna, tuti kell legyen benne más vér is
2011. máj. 5. 10:42
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nincs olyan, hogy tiszta magyar, cigány vér meg tuti mindenkiben van, lehet, hogy csak ükszülői szinten, de kikderülhetetlen. XD

Amúgy ja, nekem is van szőke, kék szemű cigány ismerősöm, meg fekete hajú nem cigány is. Egyenes, vastag szálú, szép haja van, család ismert része magyar, esetleg vonások alapjn némi zsidóvér lehet a családban, de cigány nem nagyon.

És tessék, én német-szlovák ősökkel, magyar családdal teljesen uncsi barna hajú-szemű lettem. :D

2011. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Magyar embernek miért ne lenne természetes fekete haja?Hülye kérdés.Ahogy az előttem válaszolók írták már van kék szemű,és szőke cigány is,és ugyanígy fekete haj barna szemű magyar is.Bár szerintem mindenki családjában van egy vonóval,csak vagy tagadja vagy nem tudja.
2011. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

talán azért, mert az ős magyar haj, szem szín barna. Igen mindenkiben van más vér is, de akinek alapból koromfekete a haja ott valószínűleg nem az ük-ük-ük nagyapa volt a cigány, hanem mondjuk az apa, vagy nagyapa.

A négerek is kifehérednek, ha fehér emberrel kereszteződnek, ez egy szép fokozatos dolog. A hajszínért (és bőrszínért) valószínűleg nem 1db gén felelős, tehát minél közelebbi a (tf.) cigány rokon, annál erősebben jön elő külső megjelenésben.

2011. máj. 5. 11:51
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem elméletileg török őseim vannak(a vezetéknevem alapján,ami eléggé ritka,konkrétan nincs is más ilyen név) és szőke hajam van kék szemmel...szal bármi lehetséges..
2011. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Anyukám fehérbőrű kék szemű ,fekete hajjal közel a 60-hoz még nem őszül max égy két szál,az apukája szintén fekete volt 60 évesen is,ja és nincs roma rokonság
2011. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

persze, van.

a magyaroknak mindenféle színű hajuk van, de a legtöbb a barna. attól még, hogy sötét vagy fekete, nem cigány..

2011. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!