Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani egy szőrtelen...

Tudnátok mondani egy szőrtelenítő krémet ami nem drága?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ami "nem drága", az nem használ semmit. A Veet jó minöségü, érdemes megvenni.
2023. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért pontoztátok le az 1-est, de igazat írt. Próbáld ki, hasonlítsd össze, de a legrosszabb minden szőrtelenítő eljárás közül a krém, mert csúnyán tudja irritálni a bőrt, sok esetben ekcémát, égési sérüléseket okozva. Nyilván nem törvényszerű és mindenki saját döntése mit használ és hogyan. Nagyon erős szőr esetén sokszor nem elég a hatóidő amit írnak a csomagoláson, az eredmény pedig semmivel sem tartósabb mint borotvával.
2023. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
DM , Rossmann saját márkás szőrtekenítőkrémek olcsóbbaj, mint pl. a weet és szerintem semmivel nem rosszabb.
2023. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, én próbáltam mindkettőt, sőt még egy másik "kisebb" márkát, de azon kívül, hogy bőven a hatóidő lejárta előtt megmarta a bőrömet a szőrrel semmi nem csinált.
2023. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a legolcóbb ha úgy hagyod!
2023. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!