Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna dobozos festésből...

Barna dobozos festésből sötétszőke?

Figyelt kérdés

Van Budapest környékén olyan fodrász, aki az ilyet elvállalja és jól is csinálja? Barnára van festve a hajam, itthon csináltuk, de nagyon meguntam, szeretnék szőke lenni. Az eredeti hajszínem is sötétszőke.

Van valahol Budapesten olyan fodrász, aki ezt meg tudná nekem csinálni, vagy felejtsem el a szőkét, amíg teljesen le nem nő a festékem?



2023. máj. 6. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik fodrász simán megcsinálja, ha nem lusta. Csak egy szőkítés kell neki, kicsit kiütni a vöröset, majd egy sötétszőkét rá tenni. Ha ügyes vagy otthon is megoldható.
2023. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, nekem néhányan azt mondták, hogy sok fodrász nem csinálja meg, vagy hogy túlságosan eltörne a hajam vége tőle
2023. máj. 6. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A "néhányan azt mondták" kb pletyka-szint, ha komolyan érdekel, akkor egy fodrászt kérdezz meg.
2023. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
ez igy van...az 1es elegge mereszen ir. elösször arnyalattol függ. aztan 1 alkalomml tutinem lesz meg...orakig ulsz valoszinu a szekben es lazan ott fogsz hagyni 30 000 ft-ot vagy tobbet. En ilyen keressel csakis jo profi fodraszhoz mennek , nem ilyen jött ment plazaban dolgozokhoz vagy az utcadban levo erzsi nenihez...
2023. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!