Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nem káros és nem...

Ajánlanátok nem káros és nem tartós fekete hajszínezőt sötétszőke hajra? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Nem értek a témához, még csak sima festéket se használtam soha a hajamon, el vagyok veszve az ügyben:) Előre is köszi a válaszokat!


Három kérdésem volna:

1. Amikor kifakul, akkor hagyhat foltokat? Olyat is hallottam, hogy akár zöldes is lehet, de nem tudom, ez mennyire igaz sötétszőke hajon.


2. Van olyan márka, ami kevés ideig tart (csak pár, nagyjából 5-10 mosásig) és nem károsítja a hajat? Azt hallottam, hogy a legtöbb ilyen színező erős hajhullást okozhat. Leginkább az lenne a jó, ha Tescoban/Auchanban/Rossmannban/DM-ben van ilyen:)


3. Mennyire bírják a hőkezelést ezek? Vasalni is lehet, vagy csak hajszárítózni?



2022. okt. 18. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
a sayoss-nak van ilyen kimoshato hajazinezoje en mullerben vettem anno kb 2 eve mikor feketet akartam. (nemtudom mar a pontos nevet biztos megtalalod neten a csomagolasa olyan, mint egy krémes/kenőcsös tubus csak ki kell belole nyomni a termeket) Azt, hogy mennyire kopik csunyan, illetve zöldesen azt nem tudom, ugyanis nekem barna hajam van abból is elég sötét. Szárítózást, vasalást abszolút jól bírja, viszont aznap amikor befested vele a hajad és ha hosszabb hajad van a fehér felsőre figyelj, főleg ha izzadsz. Bulizni mentem úgy, hogy előtte festettem vele a hajam és melegem volt táncoltam stb. a felsőm hátulja pedig szép fekete foltos lett a hajszinezőtöl, szóval erre lehet érdemes figyelni. Nekem ez a fajta kb 3-4 mosast birt maximum, de egyébként nem vettem észre, hogy agyon roncsolta volna a hajam, egyaltalan nem hullott jobban, mint egyebkent maskor. Más kimoshato hajszinezovel nincs tapasztalatom, ezt ha jol emlekszem 2-3x biztosan ujravettem, szoval nem volt tokeletes de arra jo volt, h nem orokke de kis idore legalabb fekete lehettem.
2022. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!