Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnító helyes használata?

Önbarnító helyes használata?

Figyelt kérdés

Linkelem az általam vásárolt önbarnítót. Újdonság a dm-nél: Önbarnító testápoló, világos-közepes árnyalat ( [link]


Rengeteg helyen utána olvastam, hogy hogyan kell helyesen használni, de mindenhol máshol írják le. Emiatt olyanok tanácsát várom elsősorban, akik ezt, illetve más testápoló állagút használtak!


Nagyon világos bőröm van, ezért vettem ezt a középárnyalatot. Csak picit emberi színt szeretnék, hogy ne higgye mindenki azt, hogy beteg vagyok 🤣



2023. máj. 9. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sima testápoló, használd úgy, ahogy a másikat is, de ne naponta. Arcra ne kend, oda kell arcra való fényvédő, és figyelj rá, hogy mindenhol oszlasd el jól. Használat után moss kezet. Nem fog azonnal látszódni, kell több nap és több réteg, mire a kívánt hatást eléred, viszont arra nagyon figyelj, hogy túl sok réteg ne legyen a bőrödön.
2023. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!