Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus hajra? Melyik használa...

Ricinus hajra? Melyik használat a helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:) Elakarom kezdeni a ricinus olajat használni, utána néztem gykn de mindenki különböző válaszokat ír, és több helyen olvasom, hogy olíva olajat is használ, és az drága szóval anya tuti nem venne ezért, de sima étolaj jó a hígításhoz? és hogyan alkalmazzam: 1. hajnövesztés 2: töredezésre? lehet egyszerre a kettőt, hogy egyben töredezés és növesztés miatt használom?

köszi:)

16L


2012. márc. 25. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aha, lehet mindkettőre. hát szerintem ha van elég olaj, elég simán a rici, tedd főleg a hajtöveidre, a fejbőrödre. masszirozd be és ami marad a kezeden meg az üvegben,azt a hajad végére. ha nincs túl sok olaj, jó sima étolajjal is higitani, de csak keveset. és jó, ha melegited kicsit a kettőt együtt, mert a rici nem annyira folyékony, mint egy sima olaj, viszont melegitve jobban folyik. este tedd föl a hajadra. én összegumizom, törölköző a takaróra és reggel lemosom. de jó az is, ha teszel vmi zacskót a hajadra és arra törölköző, h melegen legyen. de minél tovább van rajta, annál jobb. vasárnap pl feltehet délután és hétfőn reggel mosd csak le.
2012. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oks köszi:) és ha nem alszom benne hanem kb 3 órát rajtahagyom?
2012. márc. 30. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
hát minimum 3at... minél tovább, annál jobb amúgy.
2012. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. márc. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!